Vatan Gazetesi

GİT
Bugünkü Vatan Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
  BİR DOST: ACCİLEN DOKTORA GITMENIZ LAZIM. . , !
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • GERİ AL:
  önce ders sayısını artırdılar şimdi azaltıyorlar. . önce değiştir sonra geri al düzelt
 • ELEŞTİREN:
  GECEKONDUDA MUHTRLARA BILMEM AKILLERE VEYA DAH NICELERINE YEMEKLER VERECEĞINE, ! MILLETIN PARALARINIBIR SEFER DOĞRU YERE KULLANSA CANI ÇIKAR. CB ÖDENEĞINDEN NEDEN YÜKSEKOVADA ÇARPIŞAN ASKERIMIZE POLISIMIZE VE KORUCULARIMIZA YEMEK YOLLAMAZ BU ŞAHIS. AMA HARAMZADELERE GECEKONDUDA ZIYAFETLER VERIYOR. BUGÜN PARALELLE IYI BIR UĞRAŞ VERIYORSA, ONU ASKERE BORÇLU OLDUĞUNU UNUTMASIN.
 • ELEŞTİREN:
  CB SANKI LAF OLA BERI GELE GIBI KONUŞMUŞ. TUM POLIS BIRIMLERI KENDI BAŞBAKANLIĞINDA YANILMIYORSAM IKI VEYA ÜÇ SEFER YENILENDI. NEYIN MILLISINDEN VE YERLISINDEN BAHSEDIYOR. BIZDEKILER NE UZAYDAN GELDI, NEDE BAŞKA DEVLETTEN KIRALANDI. BAŞBAKANLIĞINDA BU KURUM ÇEŞITLI DEĞIŞIKLIKLERE UĞRATILDI. HEMDE KENDI EMIRI ILE. ŞIMDIKALKMIŞ NEYIN YERLISINDEN , NEYIN MILLISINDEN BAHSEDIYOR. YOKSA YINEMI ALDATILDIK!!!??????
 • ASMAZI.ASAR.:
  ÇUKUR. AKP. EYE. GÜDÜMLÜ. SADRAZA. 17. 25. KÜLLIYECÌYLE. ESKÌ. ORTAKLARINI. BÌR. DAHA. MUHATAP. ALMAYIZ. DÌYORLAR. MUHALEFETÌDEOLALAMAZI. BOSVER. KENDÌ. AHLAKLARINDAN. SAYIYORLAR. OLMALILARKÌ. MEDYALARINDAN. ÌSTEDÌKLÈRÌ. GÌBÌ. ÇARPITIP. LANSE. EDÌYORLARONLARDA. AHLAKMI. YARIS. 17. YARSI. ENSAR. VAKFINDA. KALAN. KIRINTIDA. SITRATEJÌK. ÇUKURDA. DEBELENEN. SADRAZAMI. KUCAGINDASADRAZAM. EFENDÌ. ÌSTEMESEDE. BÜTÜN. BUNLARI. PERDELEMEK. ÜZERE. SEÇÌLDÌGÌNDEN. ÌNSALIK. MÜSVEDESÌNE. DÖNÜSMÜS. OLACAKKÌNE. OLUYOR. DÌYENLERE. MUATAPSIZ. MÜSVEDELER. ÇU. DAVUT
 • GÖZ BOYAMA HABERLERİ GAZETESİ:
  Havuz Medyası her gün olduğu gibi dün de: 7 şehidimize gazetenin alt köşelerinde kibrit kutusu kadar ya da hiç yer vermezken; yalan, yanlış, göz boyama haberlerine ise gazetenin geri kalan tümünü ayırmıştı
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
  MEHMET ALPER: Yanlis adrese gonderiyorsun.
 • ANTİ AKP:
  ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLSUN DİYE ÖĞRENCİLERİ İNEK ETTİLER KENDİ DALLARI VE BRANŞLARI DIŞINDA DÜNYADAN BİR HABER ETTİLER İNSANLARI OKURKEN CAHİL BIRAKTILAR GENÇLERİ ARA MESLEK GURUPLARINA İHTİYAÇ VE GEREK KALMADI MEMLEKETTE HERKES ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLACAK YADA MÜEZZİN İMAM OLACAK SIHHİ TESİSATÇI ELEKTRİK ELEKTRONİK TORNACI KAYNAKÇI MARANGOZ MOBİLYACI MATBAACI TAMİRCİ VS BU İŞLERİ YAPACAK OLAN ADAMLARA GEREK KALMADI İŞTE SİZE YENİ TÜRKİYE. . .
 • ANTİ AKP:
  MASKENİZ DÜŞTÜ SARAY TAKIMI TAYFALARI VE ONUN YALAKALARI RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ CİLER SAHTE DİNCİLER ALLAH İLE ALDATAN SAHTE HİLAFETÇİLER SAHTE MEHDİ KANDAN BESLENEN YARATIKLAR CUMHURİYET DEMOKRASİ VE HALK DÜŞMANLARI CİN TAYFASI ŞEYTANIN AVUKATLARI ALLAH IN VE KULLARININ ÖNÜNDE KEPAZE OLACAĞINIZ GÜNLER GİDEREK HIZLA YAKLAŞMAKTADIR DÜNYA ÜZERİNDEKİ TÜM DİKTATÖRLER GİBİ SİZDE KEPAZE OLACAKSINIZ BAŞKANLIK DİYE MİLLETE OKUDUĞUNUZ MAVAL DİKTATÖRLÜĞÜN ÖNÜNÜ AÇMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. .
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN KORKU İMPARATORLUĞU SAYESİNDE ENDİŞE KORKU PANİK KAOS KARGAŞA FİTNE KUTUPLAŞMA KAVGA DÖVÜŞ SAVAŞ ÖLÜM İSTİKRARSIZLIK ÖNÜNÜ GÖREMEME KARIŞIKLIK FİTNE VE FESAT ODAKLARI ZAM GAM PARANOYA ŞİZOFREN HAKİM OLACAK EN SONUNDA MİLLETE GÖMLEĞİ TERSTEN GİYDİRİP 46 RAPORU TANZİM EDEREK MİLLETİ HEDER EDİP MEMLEKETİN TAMAMINI BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ MODUNA ÇEVİRMEK SURETİYLE EMELLERİNE NAİL OLUP MUTLU MESUT BİR ŞEKİLDE YAPTIKLARI ESERLER İLE ÖĞÜNÜP SALTANAT SÜRECEKLERDİR.
 • ELEŞTİREN:
  KAN YERDE KALMAMIŞMIŞ. YA SANKİ YITIRILEN CANLAR BIZIM DEĞÎL. YANİ KENDİ AILEMIZDEN DEĞILYA KONUŞMAKTA ZOR OLMUYOR. SORMAK ISTERIM IRAK NIYE BU DURUMDA, BIZ ORADA NE ARIYORUZ. SURIYEDE AYNI DURUM, IRAKTAN KALIR YANIYOK. YOKSA HALA BIR KOYUP ÜÇ ALACAĞIMIZAMI INANIYORUZ. YURTTA BARIŞ , DÜNYADA BARIŞ ÇOKMU ZOR. NIYE EMPER-YALISTIN OYUNCAĞI OLUYORUZ. NEDEN DURUP DURURKEN HERGÜN ŞEHİT VERİYORUZ. TERÖRLE, SAVAŞLA BU YURDU VEINSANINI MUTSUZ VE YARININDAN UMUTSUZ ETTINIZ. ALLAH BILDIĞİ GIBI YAPSIN DIYORUM. BAŞKADA D
 • ANTİ AKP:
  ÖĞRETMEN GAZETECİ BİLİM ADAMI ASKER YARGIÇ HAKİM ADALET ADAMI DOKTOR MÜHENDİS AVUKAT VS YETİŞTİRMEK BUNLARIN İŞİNE TERS GELİR BUNLARA İMAM LAZIM MÜEZZİN LAZIM NEDENİ DÜŞÜNMEYEN İRDELEMEYEN SORGULAMAYAN ANLAMAYAN BİLMEYEN HÖDÜK GİBİ BİR TOPLUM YARATARAK 1000 TL ALAN ADAMA ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK NALINCI KESERİ GİBİ KENDİLERİNE YONTMAK SURETİYLE ATI ALARAK ÜSKÜDAR I GEÇMEKTİR. . .
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE YAZARAK MİLLETTEN GERÇEKLERİ SAKLAYARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ YALAN KIRMIZIDIR YA YAKADAN ÇIKAR YADA KOLDAN NEREYE KADAR MİLLETE YALAN SÖYLEYECEKSİNİZ ŞÖYLE BOMBALADIM BÖYLE BOMBALADIM KANDİLİ YERLE BİR ETTİM YÜZLERCE TERÖRİST ÖLDÜRDÜM DİYORSUNUZ EFENDİLER HANGİ TAŞI KALDIRIRSANIZ KALDIRIN ALTINDAN BUNLAR ÇIKIYOR GERÇEK ANLAMDA BİR ŞEYLER YAPILSA MÜDAHALE EDİLSE MEMLEKETTE HERGÜN ONLARCA ŞEHİT VERİRMİYİZ ASKER POLİS SİVİL HALK HER GÜN ONLARCA VATANDAŞIMIZ SİZLERİN KOLTUK SEVDASINA YİTİYOR.
 • MİLİYETCİ TÜRK MEHMET. ASLAN:
  Hepimiz bu vatanin evlatlariyiz anlamadigim bir soru var türkiyenin basina hangi Partieden gecerse gecsin türkiyenin ilerlemesini VE zengin olmasini istemeyenler VE yiyemeyenler iste böyle har hir öterler millet bu partiyi secmis cogunlugu Kabul edeceksin yasadigin memleketin kanunlarini Kabul ediyorsun ama kendi memleketininin kanunlarina itaet edmiyorsun gecipte karsidan laf atarsiniz yaziklar olsun bir insan memleketini VE poitikaciyi bu kadar alcakca yerlere vuramaz tesekürler ??????????????
 • TECAVÜZCÜYÜ KORUYANLAR:
  TBMM’de “Tecavüzün araştırılması” önergesini reddeden ''Sayın'' vekiller; eş ve çocuklarınızın yüzüne nasıl bakacaksınız?
 • GÖRMEDİ, DUYMADI:
  Havuz medyası görmediği-duymadığı için, yüzde kırk dokuz da Zarrab’ın Amerika’da tutuklanmasını hiç görmedi - duymadı.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.