Vatan Gazetesi

GİT
Bugünkü Vatan Gazetesi
YORUMLAR

 • KISA KES!:
  Türkiye cok sorunlu ve problemleri hic bitmek bilmeyen bir cografyada. Peki, niye coktan tarihe karismadi???Türkler savasci ve mukavemetci bir millet. Satasan boynunun ölcüsünü daima aldi !Yazarlarin cogu bu gercegi görmüyor veya göremiyor. . Türkiye´nin tek ve cok tehlikeli zaafi, dost ve düsmani bir türlü ayirt edememesi!: Su, Allah´in cezasi AB üyelik merakini, 53 yil gecti, hala yenemedi!!!!Tüm dünyaya rezil olduk, hala farkinda degilizzzzzzzzzzzzzz. . . . . Nedir bu '' üye olcaaaaam inadi '' ?
 • VTNDS:
  abd nin cevirdigi filmleri biliyoruz, biz isimize bakiyoz yani dusman dusmandir abd yi de vururuz, farketmez!!
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?O fotoğrafların arka planına bir bakın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • MURAT BÖLÜKBAŞ:
  memleketin çözülecek yığınla meselesi varken tuturmuşlar beşkanlık ta başkanlık siz önce yarattığınız pkk yı terörü bitirinde birgün olsun şehit gemesin
 • KISA KES!:
  Türkiye´deki tüm siyasileri ve gazetecileri spacebus roketine bindirip, Merih gezegenine göndersek. . . . Türkiye nasil olur acaba ????????????
 • BU NE SEVGİ AH.:
  Halkın yüzde elli oyu ile gelen başbakanın darbe ile devrilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin Bahçeli''ye bu derece sahip çıkmasının sebebi nedir acaba!?
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ŞÜKRÜ TOPKARA:
  memleket kan gölüne dönmüş birileri kendi geleceğinden başka düşüncesi yok. allah kimseye evlat acısı göstermesin. ölen insanların kanının bedelini kim ödeyecek. çocukları ölen anaların yerine kendilerini koysunlar. birkerede dönüp kendilerine sormalarını istiyorum biz ne yaptıkda ülke bu hale gelmiştir. bizi yönetenler önce memleketi yaşanır hale getirsinler, kanı durdursunlar, daha sonra yönetim şeklini tartışalım. başkanlık istiyenlere sormak istiyorum, bugünkü yönetimle neyi yapmak istedinizde yapam
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
  BİR DOST: ACCİLEN DOKTORA GITMENIZ LAZIM. . , !
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • GERİ AL:
  önce ders sayısını artırdılar şimdi azaltıyorlar. . önce değiştir sonra geri al düzelt
 • ELEŞTİREN:
  GECEKONDUDA MUHTRLARA BILMEM AKILLERE VEYA DAH NICELERINE YEMEKLER VERECEĞINE, ! MILLETIN PARALARINIBIR SEFER DOĞRU YERE KULLANSA CANI ÇIKAR. CB ÖDENEĞINDEN NEDEN YÜKSEKOVADA ÇARPIŞAN ASKERIMIZE POLISIMIZE VE KORUCULARIMIZA YEMEK YOLLAMAZ BU ŞAHIS. AMA HARAMZADELERE GECEKONDUDA ZIYAFETLER VERIYOR. BUGÜN PARALELLE IYI BIR UĞRAŞ VERIYORSA, ONU ASKERE BORÇLU OLDUĞUNU UNUTMASIN.
 • ELEŞTİREN:
  CB SANKI LAF OLA BERI GELE GIBI KONUŞMUŞ. TUM POLIS BIRIMLERI KENDI BAŞBAKANLIĞINDA YANILMIYORSAM IKI VEYA ÜÇ SEFER YENILENDI. NEYIN MILLISINDEN VE YERLISINDEN BAHSEDIYOR. BIZDEKILER NE UZAYDAN GELDI, NEDE BAŞKA DEVLETTEN KIRALANDI. BAŞBAKANLIĞINDA BU KURUM ÇEŞITLI DEĞIŞIKLIKLERE UĞRATILDI. HEMDE KENDI EMIRI ILE. ŞIMDIKALKMIŞ NEYIN YERLISINDEN , NEYIN MILLISINDEN BAHSEDIYOR. YOKSA YINEMI ALDATILDIK!!!??????
 • ASMAZI.ASAR.:
  ÇUKUR. AKP. EYE. GÜDÜMLÜ. SADRAZA. 17. 25. KÜLLIYECÌYLE. ESKÌ. ORTAKLARINI. BÌR. DAHA. MUHATAP. ALMAYIZ. DÌYORLAR. MUHALEFETÌDEOLALAMAZI. BOSVER. KENDÌ. AHLAKLARINDAN. SAYIYORLAR. OLMALILARKÌ. MEDYALARINDAN. ÌSTEDÌKLÈRÌ. GÌBÌ. ÇARPITIP. LANSE. EDÌYORLARONLARDA. AHLAKMI. YARIS. 17. YARSI. ENSAR. VAKFINDA. KALAN. KIRINTIDA. SITRATEJÌK. ÇUKURDA. DEBELENEN. SADRAZAMI. KUCAGINDASADRAZAM. EFENDÌ. ÌSTEMESEDE. BÜTÜN. BUNLARI. PERDELEMEK. ÜZERE. SEÇÌLDÌGÌNDEN. ÌNSALIK. MÜSVEDESÌNE. DÖNÜSMÜS. OLACAKKÌNE. OLUYOR. DÌYENLERE. MUATAPSIZ. MÜSVEDELER. ÇU. DAVUT
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.